San Siro już zdobyty. Wielbłądy teraz podjąć Letna ataku

Nie są przyzwyczajeni do pokonania, w ostatnich tygodniach mieli ustawić tylko jeden Sparta. Im więcej piłkarzy z Negev, które nazywa się wielbłądy, Praga pragną zemsty. Grupa K w Lidze Europejskiej jest otwarta metoda może wciąż myśleć o wszystkich czterech zespołów. Dzisiejszy mecz Sparta – Hapoel Beer Sheva gra od 21:05, na żywo CT sport, raport w Internecie można obejrzeć na Sport.cz.

Celem Pulkrabův zabezpieczone dwa tygodnie temu, Sparta wygrać 1: 0TH Bardzo szczęśliwy, ponieważ są one Letenští przed wpisu odwecie krajowym.

“Gracze Beer Sheva są naprawdę bet-at-home dobre i wszyscy byliśmy zaskoczeni, że Liga osiąga takie cechy,” trener nie ukrywa David Holoubka.

Hapoel wygrał po 40 lat z rzędu tytuł izraelskiej i znowu w rundzie kwalifikacyjnej przeciwko Celtic Glasgow dzielił cel tylko o awans do Ligi Mistrzów. Im bardziej jest teraz skoncentrowana na Lidze Europejskiej. Ruszył wielki, sensacyjne zwycięstwo 2: 0 Inter Mediolan.

“Mecz na San Siro zostanie zapamiętany jako jeden z największych w historii izraelskiej bet-at-home piłki nożnej. Osobiście umieścić w tam bramki i pokonał Inter Mediolan. Nigdy nie zapomnę “zachwyciła pomocnik Maor Buzaglo strzela domu zastaw swój szokujący wynik bet-at-home [typy na dzis].

Po izraelscy mistrzowie, którzy ponownie prowadzą tabelę krajowej konkurencji, w domu, wiązanej 0: 0 z Southampton i ostrzenia zębów w Sparcie.

“Myślę, że będzie to decydujące mecze w grupie,” trener zasygnalizował Barak Bakhar w przewidywaniu kolejnych wygranych.

Bakhar rozbił się na Sparta
Ale Miejscowi przeciwstawił swoje plany, po raz pierwszy zdobyty w ubiegłym roku otwarto Stadion Turner na skraju pustyni i objęła prowadzenie w grupie K.

Teraz to zmienić na wielbłądzie do jego przeciwnik zyskuje. Bakhar jest tylko rok starszy od Holoubka i 37 lat, jeden z najmłodszych trenerów w Lidze Europejskiej. Interesujące jest to, że już w roku 2012/13, kiedy grał z Sparta Kirjatem Shmona (3: 1 i 1: 1), usiadł na ławce rywala. Jego pierwszy mecz w roli trenera Bakhar odkoučoval w Lidze Europejskiej – jako Holoubka niedawno z Interem Mediolan …