Real Betis – Villarreal CF

Ostatni mecz w porządku obrad programie niedzielnym, okrągły otwór Primera Division pomiędzy Realem Betis i Villarreal zakończył się remisem 1: 1 Yellow Submarine, gdy Sevilla długo celem ołowiu dzięki nowym transferów Roberto Soldado, ale Rubén Castro w końcu osiedlił się i nie udało wieczorem odbyło wykluczenia bardziej podkreślony Bruno Soriano w ustalonym czasie.

Większość jednak uwagę na pewno zasługuje były napastnik Valencia i Tottenham po Roberto Soldado. Podczas transferu do Anglii, tym bonusy od bukmachera razem wielki napastnik kompensowane dwa lata, zaledwie siedem goli w lidze, z powrotem w swoim ojczystym kraju, w pierwszym celem było tylko tyle, trzydzieści dwie minuty. Betis, jednak krajowe Benito Villamarin stadion nie chciał zostawić po powrocie do pierwszej ligi do wstydu, a trzy minuty przed końcem rozstrzygnięty ze względu na jego ofensywne talizman Castro, który przybył zakłady sportowe do głowy piłkę odbił do siatki.

Mecz prowadził w emocjonującym tempie, jakby zastąpić obecną chorowitość pierwszą rundę konkursu górnym Hiszpanii, co zaowocowało niezwykle niską liczbę goli. Betis Krajowy Chociaż działalności rozrzutnika, ale również przechowywane zbyt często uchylone tylne drzwi. Pierwszy strzał Soldado nawet bramkarz Adan mógł przestać, ale kilka minut później hiszpański napastnik był w stanie przejść Jaumeho Costa i zaskakująco pewni siebie na murawę. Nawet w połowie domu może kopać rzut karny gdy bramkarz otoczki zderzył się podczas próby przekroczenia Jorge Molina vyboxovat, ale gwizdek sędzia pozostał milczący.

Po zmianie stron goście bonusy bukmacherskie wyrzucając kilka obiecujących możliwości zwiększenia skromną jedną bramkę przewagi, a na końcu ich odkupić prawidłowo. Piłka odbiła się od rękawicy jest Areolových zaklady online spadła do Castro, który umiejętnie doklepl gola. W dramatycznej wniosku dodatkowo ujrzał czerwoną kartkę za niesportowe kapitan Bruno kopnąć przeciwnika.