Még a változás

Bastia, azonban egyike volt annak a két csapat, hogy tavaly sikerült megverni PSG a bajnokságban, és még ma is ez nem arról szól, hogy adja fel harc nélkül; 17 percig, megrázta Seko Fofana, ő üt de repült közvetlenül Trappovy bárok. Azonban, ha a vendégek remélte, hogy a mai csata kerülhet váratlan pontot, a lelkesedés hamar lehűtött első gól – nagy Di Maria felhívta a sarokból pontosan a mérkőzés, Thiago Silva fejléc hátul posta és Thiago Motta hűvös doklepával labdát a hálóba . 1: 0. Egy pillanattal később úgy döntöttek: veterán Maxwell parádním kapásból a másik után Di Maria határon szerelt 2: 0. Maxwell megérdemelte cél előtt vett fel egy látványos óvodák Squillacimu és betöltve a végére Lucas; de égett ki. Még a változás után az oldalán, PSG volt egyértelmű fölényben. Aurier növelheti után egy órával a játék 3: 0, kéri a férfi újra a mérkőzés után Di Maria; Azonban a sebét zblokoval önzetlen kapitány Julian Palmieri.

Ahhoz, hogy a szó Aztán még Zlatan Ibrahimovic, tüzelt, de csak a szomszédban. Palmieri magát még 71 percig próbálták figyelmét Kevin Trapp, a döntőbe, de ismét az otthoni, akik maradtak a harmadik gólt esélyeit után Ibrahimovic (76 ‘) és Lucas (82’). Végül bet365 fizetési módok nem tudott újabb gólt, de az edzők Laurent Blanc nem bánja bet365 online fogadási útmutatók – csakúgy, mint a csapat ugrott az élen egy óriási 22 bodů. Juventus vett váratlan habozás után verte az Inter és a Sampdoria Genoa a föld már ugrott a második helyre mögött vezetők Nápolyban. bet365 mobil Az idős hölgy a Marassi diktálja az iramot, és miután gólt Pogby és Khedira létrehoztunk egy rést, ami nem engedte el. Korigaci eredmény volt a felelős beállítást, és Cassano látta a piros lapot Moisander.