Ako sme vytiahli Bet365 telo z rozdrvenia v Hillsborough, prvé lži boli povedané

Vôňa potu a moču z mŕtvych, zomierajúcich a zranených záchrancov nás nezastavil. Z davu sme vytiahli bez života nevinné deti a chceli im dýchať. Zdvihli sme nevedomé telá cez vysoké ploty do bezpečia alebo im dali priestor na smrť. Dali sme bozk života tým, ktorí ju už nepotrebujú, a prelomili bariéry, ktoré nás napísali. Boli sme hospodárske zvieratá, tváre sa tlačili do barov, hľadali Bet365 vzduch na vyplnenie pľúc, ktoré nemali miesto na dýchanie.

Boli sme tí šťastní, tí, ktorí neboli zničení do centrálnej oblasti terasy Leppings Lane. Mali by sme len život nočných mory, ktoré nás prebudia na slaných lôžkach, ktoré sa snažia zadržať slzy a pohŕdnuť našimi tvárami v tme, pevne držané na prsiach manželiek a manželiek. Zostali sme nažive.Dokonca aj dnes ešte počuť spevu “vrahov” na futbalových Bet365 hrách Zlomené a zbité jatočné telá na slávnej zelenej tráve Hillsborough boli tie, ktoré najviac trpeli. A zatiaľ čo utrpeli, boli sme tými, ktorí nevedomky lámali novinky, ktoré už boli napísané v Londýne. Našli sme svojich priateľov, liečili rany, utušili naše rodiny a pokryl tváre našich mŕtvych, zatiaľ čo sanitky sa konali mimo štadióna, pretože sa obával, že to, čo im povedala polícia, je pravda: zvieratá sa zlomili zo svojich klietok a boli mimo kontroly. / p>

Ako ľahko to verilo zvyšok Anglicka. Anfield, náš domov, bol oblečený do pohrebných šiat. Stúpanie bolo koleno hlboko vo vence a kvety. Šaty a bannery sme zakryli z cieľa az Bet365 bariér na tých slávnych terasách.Tam, kde sa naša 40 000 rodina raz rozveselila a spievala, teraz sme sa ticho unavili, sedeli tam, kde sme normálne stáli, písali básne a vzlykali, keď sme opustili medvedí medvede pre deti, ktoré by ich nikdy nebrali do úvahy.

svätyňu, zatiaľ čo Anglicko sa rozbilo a rozhnevalo sa nad týmito zlodejmi a zabíjalo ich. Policajné záznamy boli prepisované. CCTV záznam bol skonfiškovaný. Bolo nám povedané, že naši mŕtvi patrili k štátu až po tom, ako boli opovrhovaní autopiami pri hľadaní Bet365 dôkazov, ktoré sú podozrivé. Naše mŕtve deti boli krvne testované na alkohol.

Raz za čas, štyri z desiatich svetových lodí zakotvili Mersey. Svet prišiel do Liverpoolu a šuškari plavili po svete. Pojem škrupina prišiel z Labskaus – meno nemeckí námorníci dal tenké guláš vyrobené z konca.Zavolať Liverpudlianskej “scouse” mala pokúsiť sa ho pokúsiť – ale nosili sme ju ako odznak pocty. Hillsborough katastrofa: smrteľné chyby a klamstvá, ktoré trvalo desaťročia Prečítajte si viac

Nie je prekvapujúce, že máme tendenciu dávajte pozor namiesto toho, a skôr to, a nie žiarlivosť úspechov mesta, je dôvod, prečo krajina tak ľahko verila, že sme zákonom pre seba. Keď sme stáli v Anfielde, 40.000 silných a spievali, že nikdy nebudeš chodiť sám, spievali sme to Bet365 navzájom. Stalo sa to songom boja, solidarity a nádeje. Modlitba našim patrónovým svätým, ktorí sa na nás pozreli a požehnali nám. Nebol to len klubová hymna, bola to naša národná hymna. Dizajn diaspora sa rozšíril po celom svete, ale v Anglicku to bolo len zriedkavo.Ani po tom, ako papiere odhalili “pravdu” vrahov z Hillsborough. Aj po tom, ako boli lži vystavené po verejnej ospravedlňovaní, po tom, čo sme boli ospravedlnení a chválení za naše konanie v ten deň, stále sme počuť chorál “vrahov” vo futbalových hrách. Po tom, čo boli dokumenty Thatchera konečne odtajnené, odhaľujúc rozsah svojich plánov rozdrviť mesto, ktoré sa postavilo k nej, sme stále nazývaní Bet365 zlodeji a bin-dippers. Stále sme sa dozvedeli, že sme sa odvážili v chorobnom, “vždy obeť, nikdy tvoja chyba”.

Mimo Anglicka sme známi pre naše hudobné dedičstvo, naše športové hviezdy, naši komici, naši básnici, naši spisovatelia , náš altruizmus, naše srdce. Otroci sú hrdí na náš vtip a humor.Sme hrdí na našu politickú vôľu postaviť sa za to, čo je správne.

Po 27 rokoch sa súdy dohodli, že zaťaženie viny, ktoré je ťažké na 96 hroboch, môže byť konečne zrušené. Ale my sme skus, nie anglicky; a vieme, kto sme. Pamätáme si, čo sa stalo v ten deň. Pamätáme si, kto boli zvieratá ten deň. A pamätáme si, že keď prechádzame Bet365 búrkou, držíme našu hlavu vysoko a my nikdy nechodíme sama. Facebook Twitter Pinterest “Spravodlivosť pre tých, ktorí nikdy nešiel domov”: rodiny reagujú na verdikt v Hillsborough katastrofe – video